Судова практика

Судова практика

CБільше 25 років ми успішно проводимо судовий захист наших клієнтів – як сьогоднішні партнери корпорації, так і колишні спеціалісти у підготовці та безпосередній участі у судових засіданнях як вітчизняних, так і зарубіжних судових інстанцій. Досвід не лише отримання бажаного результату в окремому провадженні, але перш за все розробка післясудових та резервних стратегій наших партнерів – візитна картка команди досвідчених адвокатів та креативних молодих юристів “TARASENKO & PARTNERS”.
Важливою складовою судового провадження є його інформаційне забезпечення, яке вперше було відпрацьоване, як буденна операція помічника адвоката-спікера саме щодо практики кримінальних справ за участю експертів корпорації.
Ще однією новацією практики юристів України стало застосування електронного документообігу та електронних документів на стадії досудового розслідування та судового розгляду. Саме практика за участі адвокатів корпорації дозволила впровадити електронні засоби для фіксації певних процесів та відтворення обставин, які за їх відсутності були б безповоротно втрачені.
“TARASENKO & PARTNERS” і надалі прагне діяти шляхом вибудовування найкращих стратегій і тактик судових механізмів остаточного забезпечення прав і законних інтересів сьогоднішніх, завтрашніх – вічних наших клієнтів.