ПРО НАС

Вітаємо в “TARASENKO & PARTNERS”!

ВІТАЄМО В “TARASENKO & PARTNERS”!

Ми кожен день з клієнтом, що слугує запорукою безпечного відпочинку та спокійного існування та розвитку без правових помилок

НАША МІСІЯ – створення нового рівня Вашого життя!

Корпорація була заснована у 1995 році під назвою “АТАКА” і згодом, в результаті ребрендингу, перейменована у TARASENKO & PARTNERS. Проте, на протязі всього часу свого існування, ми все одно дотримуємось принципу “кращий захист – це АТАКА”, що дозволяє/допомагає отримати свободу у своєму житті та бізнесі.

Наша команда експертів надає класичні та особливі юридичні послуги, завдяки яким є можливість подарувати собі казку, здійснити найзаповітнішу мрію, змінити своє майбутнє і майбутнє необмеженого кола людей. Це стиль перетворення всесвіту. Ми здійснюємо це на високому рівні, переслідуючи інтереси наших клієнтів, у широкому колі правових питань.

Всі ми і кожен з нас окремо проходили різні етапи становлення як фахівці з юриспруденції, фінансів, безпеки, інформаційних технологій, комунікацій тощо. Освіта і практичний досвід більше 25 років, індивідуальна майстерність і колективний дух зробили впливовою присутність TARASENKO & PARTNERS у різних сферах.

З моменту заснування корпорації ми плідно розвиваємося і вдосконалюємо свій безцінний досвід та експертні знання. Завдяки цьому ми на вістрі найпрогресивніших технологій і форм здійснення юридичної практики в Україні і за кордоном, ми на твердому камені європейської правової культури і християнського сумління, ми в гущі практичної юриспруденції і юридичної науки у різних напрямках правозахисної діяльності.

Ми і надалі прагнемо діяти шляхом вибудовування найкращих стратегій і тактик судових механізмів забезпечення прав і законних інтересів сьогоднішніх, завтрашніх і вічних наших клієнів

Слоганом і девізом TARASENKO & PARTNERS є заклик: «ЗМІНИМО МАЙБУТНЄ!»